Opcje przeglądania
Producent
Promocja
W programie lojalnościowym

Multimedia - tutaj każdy znajdzie coś dla siebie

Digitalizacja pozwoliła na zamykanie wielu, pięknych utworów muzycznych, na zwykłych krążkach. Dzięki temu możemy zabrać tego rodzaju muzykę gdzie tylko chcemy, a także wiele wybitnych dzieł, artystów, których nie ma już pośród nas, może zostać zachowanych dla późniejszych pokoleń. To ogromna korzyść multimediów i zdecydowanie ma to wpływ na rozwój tej branży. Zwłaszcza, że możesz również wesprzeć swojego ulubionego autora, kupując jego płytę. W ten sposób może on dalej robić to, do czego został stworzony i tworzyć kolejne produkcje, którymi możesz się zachwycić.
Dlatego wybór jest ogromny i można swobodnie podejmować decyzje, odnośnie tego, na co się obecnie zdecydujesz. Wystarczy wejść w ten świat, zapoznać się z ofertą i dopasować do swoich potrzeb właściwy produkt.
W naszych zasobach można znaleźć naprawdę ogromną ofertę multimediów, które dostępne są dla każdego, kto interesuje się tego rodzaju twórczością. Równocześnie można znaleźć wiele dodatkowych, ciekawych pozycji, którymi również warto się zainteresować. Zapraszamy do przeglądu pełnej oferty.

Multimedia - utwory muzyczne, wszędzie tam, gdzie są potrzebne

Oczywiście multimedia to w pierwszej kolejności właśnie utwory muzyczne, zamknięte w formie albumu. Od dłuższego czasu królują na rynku muzycznym i nic nie zapowiada ich detronizacji. Można bowiem utwory swojego ulubionego autora mieć zawsze przy sobie i odtwarzać w miarę potrzeb. Z tego też finansuje się karierę swojego ulubieńca, więc jest to transakcja wymienna, na której obie strony korzystają.
Jednakże jest wiele multimediów, które nie znajdują się w głównym nurcie. To nagrania koncertów i utworów, w tym klasycznych, autorstwa osób, które już odeszły. Ich dziedzictwo trwa dzięki technologii i każdy dziś może skorzystać śmiało z dostępnych dla wszystkich nagrań tych utworów i zapoznać się z ich twórczością.
Niezależnie jednak od potrzeb, posiadamy w swoich zbiorach wiele, często już mniej popularnych albumów, które nadal stanowią ogromną wartość i są swego rodzaju dziedzictwem kulturowym naszej cywilizacji. Dzięki temu, nawet jeśli szukasz przysłowiowego “białego kruka”, to jest spora szansa, że znajdziesz go w naszych zasobach. Zapraszamy zatem do zapoznania się z nimi, by mieć świadomość, czego można u nas szukać.

Multimedia - rosnąca popularność audiobooków, jako znak naszych czasów

Lubimy czytać książki. Dla wielu z nas to druga miłość. Równocześnie nie zawsze mamy możliwość ich czytać, ze względu na ubywające zasoby czasu. A moglibyśmy wykorzystać na przykład czas postojów w korku, by śledzić przygody swojego bohatera, lub po prostu nadążać za obecnymi trendami w swojej branży. Dziś jest to możliwe, gdyż coraz więcej książek jest wydawanych w dodatkowej formie audiobooków. Są to po prostu transkrypcje ważnych dzieł, często nagrywane przez wyspecjalizowanych lektorów. Taka książka dostarcza dodatkowych wrażeń i stanowi ciekawą formę czytania. Ponadto można ją odtwarzać na przykład na telefonie lub w odtwarzaczu w samochodzie. Dzięki temu, każdy korek staje się znacznie przyjemniejszy i łatwiejszy do wytrzymania. Każda podróż jest ponadto pożyteczna, gdyż na bieżąco możesz uczyć się nowych informacji oraz przyswajać wiedzę. Jeśli w Twojej branży szybkie przyswajanie wiedzy jest wymagane, to w taki sposób możesz uzyskać całkiem sporą przewagę, gdyż w ten sposób, spędzając mnóstwo czasu w samochodzie, przyswajasz cały czas nowe wiadomości.
W naszej ofercie posiadamy wiele audiobooków, więc znajdziesz z pewnością to, co Cię interesuje.

  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość
3 RAZY R AUDIOBOOK, HANNA CYGLER 3 RAZY R AUDIOBOOK, HANNA CYGLER
Producent: STORYBOX
Cena: 19,45 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość
65 DNI OPERACJI DUNAJ AUDIOBOOK 65 DNI OPERACJI DUNAJ AUDIOBOOK
Producent: STORYBOX
Cena: 19,45 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość